Sıcak, Huzurlu, Güvenli bir eviniz var! 
Bizi takip edin               
Hakkımızda Neden Yalı Yurt Hizmetler Odalar Lobi Konum İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  Hakkımızda 
Yönetim Kadrosu 
Yurt İşletmecisi Züleyha Mutlu

Birisi kız ikisi erkek olmak üzere üç çocuk sahibi evli emekli öğretmen. 15 yıldır Sevgi Kız Öğrenci Yurdunun idareciliğini yapıyor.Aynı zamanda çocuklarının işlettiği Samsun Yalı Yurdunun sorunlarıyla da bire bir ilgileniyor. Yurt idareciliğinde en önem verdiği şey yurt içinde bir aile ortamı yaratmak. Kendi çocuklarını mezun ettiği gibi yurt öğrencilerini de fakültelerinden mezun etmek en büyük dileği.

Çocuklarından Bircan Mutlu(38) Marmara Üniversitesinde İşletme Bölümü mezunu. Şu an Samsun Yalı Erkek Öğrenci yurdunda Müdür. Can Mutlu(28) Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisi mezunu, Samsun Yalı Erkek Öğrenci Yurdunda yöneticilik yapıyor. Ayşin Mutlu Tomaç(36) Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Samsun Medical Park Hastanesinde uzman psikiyatr olarak görev yapmakta.

Can Mutlu

Can Mutlu (28) Ege Üniversitesi Tekstil mühendisi mezunu. Samsun Yalı Yurt 'un inşaat aşamasından bu yana yurdun yöneticiliğini yapıyor. Aynı zamanda müzik ve fotoğrafçılıkla uğraşıyor.

Bircan Mutlu

Marmara Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. 5 yıldır Samsun Yalı Erkek Öğrenci Yurdu müdürlüğünü yapıyor.

Canan Atalardin

1976 doğumlu üniversite mezunu olan Canan hanım Samsun Yalı yurt'un açılış tarihinden itibaren gündüz sorumlusu olarak görev yapmaktadır...Öğrencilerin sıkıntılarıyla birebir olarak ilgilenmekte ve yurdun gündüz düzenini sağlamaktadır.

Kablosuz İnternet 24 Saat Sıcak Su Televizyon Telefon Banyo Wc Yemek Kahvaltı
 
Siz de paylaşmak istediklerinizi yazın 
     
 
Detaylı resimlere buradan ulaşabilirsiniz 
Hakkımızda  |  Neden Yalı Yurt  |  Hizmetler   |  Odalar  |  Lobi  |  Konum  |  İletişim
Adres : Körfez Mahallesi Atatürk Bulvarı No:154 Kurupelit / Atakum / SAMSUN
Delta Bilişim