Sıcak, Huzurlu, Güvenli bir eviniz var! 
Bizi takip edin               
Hakkımızda Neden Yalı Yurt Hizmetler Odalar Lobi Konum İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hizmetler  

Temizlik: Temizlik görevlilerimiz pazar günleri hariç hafta boyunca öğrencilerin odalarını ,banyolarını  ve ortak kullanım alanlarını temizlemekte olup, çamaşırlar ve kıyafetler her öğrenciye ait çamaşır filelerinde toplanıp son teknoloji çamaşır makinelerimizde yıkanıp teslim edilir ve isteğe bağlı olarak ütülenir.

Yemekhane: Kahvaltılardan sonra günün her saati gece ve gündüz aşçılarımız öğrencilerin hizmetinde olup sıcak ev yemeklerini ve fast food çeşitlerini öğrencilerin beğenilerine sunarlar.

Servis: Sabahçı ve gececi öğrencilerimiz için farklı  servis saatleri belirlenmiş olup öğrencilerin fakültelerine ulaşımı rahat ve güvenli bir şekilde sağlanır.

Acil durumlar: Acil durumlar için gece görevlilerimiz her an tetikte olup müdahaleye hazırdırlar. Sağlık problemlerinde görevlilerimiz hemen yakınımızdaki acil servis'e öğrencilerimizi hızlı bir şekilde ulaştırırlar.

Güvenlik: Yurdumuzun gece ve gündüz güvenlik görevlileri her zaman öğrencilerimizi ve yurdumuzu kontrol altında tutmaktadır. Ayrıca yangın merdivenlerimiz ve yangın tüplerimiz her an kullanıma hazırdır.

Kameralı Güvenlik: Yurdumuz giriş ve çıkışta 2,diğer katlarda 12 kamera ile her saniye kameralar tarafından kontrol edilmekte olup , güvenlik için görüntüler kayıt edilmektedir.

İnternet: Yurdumuzdaki kablosuz internet sayesinde öğrencilerimizin kendi odalarından ya da yurdun diğer bölümlerinden internete sınırsız ulaşımı sağlanır.

Isıtma: Merkezi sistem kaloriferli petek sistemimiz sayesinde her odamız fazlasıyla ısıtılmaktadır.

Sıcak su: 24 saat sıcak suyumuz mevcuttur.

 
Kablosuz İnternet 24 Saat Sıcak Su Televizyon Telefon Banyo Wc Yemek Kahvaltı
 
Siz de paylaşmak istediklerinizi yazın 
     
 
Detaylı resimlere buradan ulaşabilirsiniz 
Hakkımızda  |  Neden Yalı Yurt  |  Hizmetler   |  Odalar  |  Lobi  |  Konum  |  İletişim
Adres : Körfez Mahallesi Atatürk Bulvarı No:154 Kurupelit / Atakum / SAMSUN
Delta Bilişim